ברונר המרוכז - סיעוד פנימי כירורגי

9789657355176
 • 140.00
  198.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  הערות:
  • זמן אספקה: לספרים הזמינים במלאי - זמן אספקה - עד 5 ימי עסקים (למעט אזורים חריגים בהם ייתכן עיכוב נוסף). לספרים שאינם זמינים במלאי: זמן אספקה כ- 14 -30 ימי עסקים.
  • הזמנה במשקל כולל של עד 3 קילו ישלחו ללקוח באמצעות חברת שליחויות באחת מהאפשרויות לפי בחירת הלקוח:
  1. לנקודת איסוף ליד אזור המגורים (תלוי נקודות האיסוף). לכשיגיע לנקודת האיסוף, תשלח הודעת SMS ללקוח עם פרטי המשלוח ופרטי נקודת האיסוף.
  2. עם שליח עד הבית (תלוי נקודות החלוקה)
  • הזמנה במשקל מעל 3 קילו ועד 19 קילו ישלחו עם שליח עד לבית.
  • במידה וקיים עיכוב במשלוח ההזמנה או חוסר במלאי הספרים תשלח הודעה ללקוח.
  • במידה ויבחר הלקוח עקב עיכוב במשלוח כנ"ל לבטל הזמנתו ויודיע על כך לידע, ידע מתחייבת לזכות החיוב.
  • במידה ויתברר כי הספרים אזלו מהמלאי ולא ניתן לספקם - תשלח הודעה ללקוח.
  • האיסוף העצמי ממשרדי ידע יבוצע רק לאחר הודעה ללקוח שההזמנה מוכנה לאיסוף.

  דמי משלוח:
  ניתן לבחור: א. איסוף עצמי - ללא תשלום
  ב. איסוף מנקודת שירות
  ג. משלוח עד הבית
  כאשר המוצר/ ים בעגלת הקניות מעל 3 ק"ג - המשלוח הוא באפשרות "משלוח עד הבית" או לבחירה איסוף עצמי

ברונר המרוכז - סיעוד פנימי כירורגי

2019

רב-המכר מספר 1 בישראל בעברית בתחום הסיעוד בחמש-עשרה השנים האחרונות, סיעוד פנימי-כירורגי, ברונר וסודארת המרוכז, יוצא לאור במהדורה חדשה מהדורה מספר 14.
ספר זה הוא תרגום מהימן ומוקפד של הספר: Handbook for Brunner & Suddarths           Textbook of Medical-Surgical Nursing, 14th Edition אשר פורסם במקור באנגלית על-ידי הוצאת Wolters Kluwer - רב-מכר בקנה מידע עולמי, לא פחות מהאבהמיתולוגי שלו, “הברונר הגדול”. מיליוני סטודנטים ואנשי מקצוע מוסמכים בעולם בוחרים בספר זה כמקור מידע מרוכז ותמציתי, מבוסס ונוח לשימוש, לגבי מחלות ופתולוגיות ולגבי הטיפול בהן.
 
מה בספר?
הספר מציג מידע שהינו בגדר חובה לדעתעל כמאתיים מחלות והפרעות נפוצות. הצגת המידע נעשית באופן ידידותי לקורא כל אחד מהערכים כולל מידע מרוכז וממצה על המצב הרפואי, ביטוייו הקליניים, שיטות האומדן והאבחון, ניהול הטיפול הרפואי (וכן, במקרה הצורך, ניהול הטיפול התרופתי, התזונתי והניתוחי), תכנון הטיפול הסיעודי ומטרותיו, ניהול הטיפול הסיעודי, האבחנות הסיעודיות, ההתערבויות הסיעודיות הנדרשות, הסיבוכים האפשריים והתוצאות המצופות. בתוך כך מושם דגש על אזהרות סיעודיות, על שיקולים הקשורים לאוכלוסייה הקשישה, על הדרכת מטופלים ובני משפחותיהם, על טיפול המשך בבית המטופל ובקהילה ועל פעולות לקידום בריאות ולמניעת מחלות.
 
למי מיועד הספר?
הספר משרת את כל העוסקים במקצועות הסיעוד, המוצאים בו עוגן מקצועי חשוב. בין היתר, אחיות ואחים בקהילה נעזרים בו על-מנת לרענן או לחדד את הידע שלהם על מחלה שהם נתקלים בה בעבודתם; אנשי סגל במחלקות בבתי-החולים בודקים באמצעותו התראות סיעודיות או מחפשים בו מדדי הערכה ליעילות הטיפול או התוויות לפעולה סיעודית; סטודנטים לסיעוד מתרגלים באמצעותו את תבנית החשיבה הסיעודית או משתמשים בו כמקור מידע מבוסס-”ברונרשהינו ידידותי, זמין, יעיל ובעברית; וסטודנטים בקורסים העל-בסיסיים מוצאים בו מידע עדכני, זמין ומתומצת.
 
x

#{title}

#{text}

#{price}